KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11978001
nr 1197 8001
Oidentifierad konstnär. Motiv över Slussen. Signerad E Borgstrand -59. Olja på duk, 36x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 20:16:08
300 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
6
2.000 kr
1.700 kr
6
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
6
2.000 kr (Budbetjänt)
7
2.200 kr
6
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm